kursy miejsca

Pasjonująca przygoda twojego dziecka z językiem angielskim w Krainie Kangurów

Roczny pobyt, którego nie zapomni twoje dziecko

Na wyjazd twojego dziecka nigdy nie jest za wcześnie. Chłonny umysł twojej pociechy ma możliwość namacalnego zapoznania się z inną kulturą, nauczeniem się tolerancji i akceptacji. To wszystko wraz z umiejętnością posługiwania się językiem angielskim może zdobyć podczas pobytu w Australii. Myślisz, że jest to nieosiągalne? Zdziwisz się jak prosto można to wszystko zorganizować.

Nie martw się o kwestie organizacyjne

Szkoła językowa, która w swojej ofercie posiada możliwość wyjazdu na obóz językowy do Australii zadba o każdy aspekt organizacyjny. Nie musisz poszukiwać lokalizacji, w której twoje dziecko zamieszka. Każdy uczeń będzie mieszkał u australijskich rodzin, które będą dbać o swoich podopiecznych, tak jak o własne dziecko. To także możliwość praktycznego wykorzystania języka angielskiego w codziennym życiu.

Intensywna nauka zharmonizowana z dawką rozrywki

Uczniowie, którzy spędzą cały rok poza domem nie będą skazani tylko i wyłącznie na naukę. Otóż w tym czasie będą mieli niepowtarzalną okazję, aby zawrzeć nowe znajomości. Wspólnie z pozostałymi uczestnikami obozu językowego spędzać czas podczas zajęć pozalekcyjnych. Będą to niezapomniane chwile, a także miła odskocznia od szkolnych obowiązków.

Prawdziwa szkoła życia

Przebywając w australijskiej rodzinie twoje dziecko będzie musiało nauczyć się wykonywać nowe obowiązki oraz zmienić swoje przyzwyczajenia, które wyniosło bezpośrednio z domu. Stałe godziny posiłków, konieczność samodzielnego przygotowania śniadania do szkoły i wiele domowych obowiązków, dzięki którym będą stanowić prawdziwe wsparcie dla swoich opiekunów. Twoje dziecko z wyjazdu wróci z pewnością nieco odmienione.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *