kursy miejsca

Prestiżowe obozy językowe w Niemczech

Najbliższa zagraniczna podróż językowa dla twojego dziecka

Jeśli obawiasz się wysłać swoje dziecko gdzieś bardzo daleko, to kraj naszych zachodnich sąsiadów będzie odpowiednim rozwiązaniem. To niepowtarzalna szansa na to, aby twoja pociecha poznała od podszewki język niemiecki wraz z kulturą, zwyczajami miejscowych mieszkańców. Połączenie nauki z niepowtarzalną przygodą z pewnością przypadnie twojemu dziecku do gustu.

Niezapomniane wakacje obfite w nowe doświadczenia

Wyjazd zagraniczny w celu nauki języka niemieckiego nie wiąże się tylko i wyłącznie z nieustanną nauką, ale także wieloma dodatkowymi atrakcjami. Organizatorzy obozów językowych zadbają o to, aby Twoje dziecko mogło wolny czas wykorzystać w jak najlepszy sposób. Nie będzie na pewno narzekało na nudę, a wspólne zwiedzanie Berlina, Monachium czy Augsburga na długo pozostanie w jego pamięci.

Twoje dziecko na pewno sobie poradzi

Atutem wyjazdu zagranicznego na obóz językowy jest przede wszystkim dopasowanie poziomu do umiejętności twojego dziecka. Za pomocą kilku testów przygotowawczych specjaliści będą w stanie określić, do której grupy należy przydzielić twoją pociechę. Dzięki temu masz pewność, że nie będzie odstawało poziomem od swoich rówieśników, a także samo nie zniechęci się po kilku dniach pobytu na obozie językowym.

Inwestycja, która się opłaci

W kosztach wchodzących w skład obozu językowego wliczone zostały posiłki, zakwaterowanie, a także wszelkie niezbędne materiały do nauki. Nie będziesz musiał się martwić, czy twoje dziecko odpowiednio się odżywia i czy nie chodzi głodne. Stołówki znajduje się w ośrodkach, a opiekunowie są w stanie przypilnować twoje dziecko pod wieloma względami, nie tylko językowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *