kursy miejsca

Intensywny kurs językowy w centrum Monachium

Obóz językowy bijący rekordy popularności

Kurs językowy, który wybierany jest najczęściej dla młodzieży w wieku od 15 do 18 lat. Szkoła, w której odbywają się zajęcia należy do sieci szkół Humboldt Institute, jednej z najbardziej prestiżowych niemieckich uczelni. Wykłada tam wielu specjalistów językowych, którzy od wielu lat wykształcili spore grono podopiecznych. Korzystając z tego kursu, twoje dziecko będzie uczyło się i mieszkało na tym samym terenie.

Intensywność połączona z wieloma atrakcjami

Twoje dziecko tygodniowo będzie odbywało 30 godzin zajęć lekcyjnych. Ta intensywność kursu jest odpowiednio porcjowana za sprawą wielu dodatkowych atrakcji, które przygotowali organizatorzy. Szkoła znajduje się w ścisłym centrum Monachium, w nowoczesnym Hostelu dla Młodzieży Don Bosco. Nieopodal mieści się starówka oraz wiele innych głównych obiektów turystycznych, z których słynie stolica Bawarii.

Poziom zajęć dopasowany do umiejętności

W pierwszej kolejności zostaną przeprowadzone testy przygotowawcze, które mają na celu przydzielić każdego kursanta do odpowiedniej grupy. W ten sposób utworzone zostaną 8-10 osobowe zespoły, które będą wspólnie uczyć się języka niemieckiego. Organizatorzy przygotowali programy zarówno dla uczniów na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym. Postępy językowe będą widoczne już po kilku dniach.

Bogactwo wydarzeń kulturalnych

Szkoła językowa z Monachium oferuje także wiele wydarzeń, które na długo zapadną w pamięci każdego kursanta. Koncerty, dyskoteki oraz wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturalne w tym dużym mieście mają miejsce praktycznie każdego dnia. Jest w czym wybierać, a o odpowiedni dobór i bezpieczeństwo zagwarantują opiekunowie i animatorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *