kursy miejsca

Językowy amerykański sen na wyciągnięcie ręki

Obozy językowe w USA

Oferta roku szkolnego w Stanach Zjednoczonych Ameryki przeznaczona jest dla młodzieży od 14 do 18 lat. Organizatorzy zadbają o to, aby każdy młody człowiek mógł spędzić za Oceanem Atlantyckim minimum jeden semestr w murach jednej z tamtejszych renomowanych szkół średnich. Korzyści z takiego rozwiązania jest znacznie więcej niż jesteśmy w stanie sobie to wyobrazić.

Kurs intensywnego języka angielskiego bogaty w doświadczenia

Czas spędzony wśród ludzi nieustannie posługujących się językiem angielskim, to szansa na szybsze osłuchanie się z mową potoczną i zwyczajami językowymi. Poza tym to także poznanie innej kultury, nawiązanie wielu ciekawych znajomości. Twoje dziecko w kilku kwestiach z pewnością usamodzielni się, co miło zaskoczy cię po jego powrocie.

Nie musisz się martwić o kwestie organizacyjne

Często wyjazd do USA jest nieosiągalny ze względu na wiele formalności. W przypadku oferty wyjazdu na obóz językowy dla twojego dziecka masz możliwość wyboru wizy J1, która opiera się na zakwaterowaniu u rodziny goszczącej. Drugim rozwiązaniem jest wiza F1, która gwarantuje możliwość podejścia do matury oraz zamieszkiwanie w akademikach uczelni. Do wyboru są zarówno szkoły publiczne jak i prywatne.

Bez obaw o czas wolny

W chwilach, kiedy twoje dziecko nie będzie przebywać na zajęciach nie musisz się obawiać, iż będzie się nudzić. Otóż organizatorzy przygotowali bogatą ofertę zajęć dodatkowych, które nie tylko wzmocnią relacje w grupie, ale też dostarczą rozrywki oczywiście w języku angielskim. W ten sposób nauka języka obcego będzie trwała praktycznie bez jakiejkolwiek przerwy. Zawarte znajomości twojego dziecka przetrwają o wiele dłużej niż okres trwania obozu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *